Warsztaty z programowania obiektowego w PHP – WiT Lublin

Pierwsza edycja warsztatów cieszyła się bardzo dużą popularnością, dlatego podjeliśmy decyzję o kontynuacji warsztatów z podstaw programowania w PHP. Tym razem warsztaty będą przede wszystkim dotyczyły zagadnień związanych z programowaniem obiektowym w PHP 5.X,

Warsztaty odbędą sie 11 lutego (sobota) 2017 r. w godzinach 9:00 – 12.30 w sali komputerowej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie przy ul. Bursaki 12. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a liczba miejsc ograniczona. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja na wydarzenie poprzez formularz znajdujący się na fanpagu wydarzenia. Krótki plan warsztatów znajduje się poniżej.

Warto wiedzieć, że:

Mimo że wydarzenie jest kierowane do kobiet, mężczyźni również są mile widziani, jeśli interesują ich tematy prezentacji. Choć wśród organizatorek są wyłącznie kobiety, nie znaczy to, że zamykamy się na panów. Publiczność na naszych warsztatach i spotkaniach jest zawsze mieszana, a panowie często występują u nas także w roli prelegentów.

Co w wolnym tłumaczeniu oznacza, że warsztaty są otwarte dla wszystkich – nie tylko dla kobiet (po więcej informacji odsyłam na stronę WiT ).

Zakres zagadnień, które będę poruszał na warsztatach:

  • obiektowy elementarz;
  • programowanie zorientowane obiektowo;
  • wielokrotne wykorzystywanie kodu;
  • obsługa wyjątków;

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam!

Jeśli zainteresował Ciebie wpis dotyczące nauki PHP, koniecznie przeczytaj: Oc czego zacząć naukę PHP?.

Rate this post